Some vysočina Prachárna "A" VS Venezie 8:6 (2:3)

21.09.2012 12:51

Na programu 3.ligy bylo 5 utkání mezi Some a Venezii,která měla mnohdy problem vůbec sejíd se se očekával snadnej boj pro Some,ale jak už je vidět proti Some se každej tým vyzbrojí stím co nejlepším má na soupisce a vytáhnout se.Some vstoupilo do utkání dobře naladění a hned ve 3 minutě se dostal po vhození autu k míči Vojta Hron a Křížnou nahrávkou vybídl snajpra Robina Demetera ke skorování 1:0, utkání se hrálo ve svižnem tempu na horů dolů.Venezie vůbec nebyla odevzdaním soupeřem,a poněkolika slibných šancí přišel trest 1:1,Some jako kdyby opařenej se jen těžko dosával do šancí a problem z přechodem ve středu hřiště byl problem,toho Venezie využivala a odměnou se dočkali branky 1:2,Some se po tomhle golů zvedlo a začli si hrát tu svoji hru na 1 až 2 doteky a přišlo vyrovnání z nohy Davida Čížka 2:2,some chtělo hrát David Čížek chtěl vybídnout k druhemu zasahu Robina Demetera,a křižnou nahrávkou přes třed hřiště za chytil hráč Venezie balon a z 5 metru prostřelil brankaře Some 2:3 a přišla poločasová přestávka.Do druhého poločasu si Hráči Some něco řekli,začli to plnit a po krasné akci srovnal Vojta Hron 3:3,Some se dál tlačilo do utoku a mnohdy nedokázali brankaře prostřelit,pak na sebe vzal odpovědnost hráč Some David čížek a sřtelou z půlky nedal šanci brankařovi 4:3,Some dál se tlačilo do utoku,ale zapomínalo na zadní vrátka čeho hráči Venezie už několikrát potrestali,a ted tomu nebylo jinač 2 hráči Some se nedohodli a srazili se a tím šli 3 hRáči Venezie na 1 obránce Some ktrého vykombinovali i z Brankařem Some 4:4, do konce půlky zbývalo 15 minut a Some pokud chtělo vyhrát,muselo zapnout to se taky stalo a kdo jinej o sobě dal vědět byl Robin Demeter který vstřelil po krásné na hrávce bratra Ptrika Demetera svojí 2 branku v zápase 5:4,zanedlouho ho napodobil David Čížek po krasné individuální akci až od své branky proběhl celé hřiště a nedal brankařovi šanci a svým 3 golem a hattrckem završil svuj golovej učet 6:4,Venezie už asi neměla sílu ale přesto se jí ještě podařilo snížit  6:5,v zápětí na sebe upozornili bratři Demeterové a Robin dal svuj 3 gol v zápase 7:5 a Robin ještě jednou krásnou střelou kousek za půlkou hříště napřahl svojí pravou nohou a bylo to 8:5 Venezie ještě kosmeticky upravila skoré na konečné 8:6.utkání bylo dobré i přes mrazivé počasí se hrál pohlednej fotbal z obou stran. 4 goly Robin Demeter,3 goly David Čížek, 1 gol Vojtěch Hron.Tabulků střelců 3.ligy vede o 7 golů snajpr Robin Demeter. J.H