Some si spravilo náladu s Palermem

15.09.2012 13:41

Dne 13.9.2012 se chystalo velké utkání takřka pro Some zápas sezony, soupeřem bylo Palermo, které pravidelně vyhrává 3.ligu a které již ve 2. kole deklasovalo soupeře some z minulého kola Kalvárii (some 3:8 kalvarie) a to 7:1 takže bylo jasné že Some nečeká nic jednoduchého.Po minulém zápase proti Kalvarii se muselo v týmu some něco změnit a tak Some na tento zápas dalo dohromady silnou sestavu, v nové sezoně se opět ukázal Patrik Demeter a posila Vojta Hron. První poločas nabídl spoustu šancí na obou stranách, oproti minulému zápasu Some bránilo velice zodpovědně a kombinace sřídala kombinaci. Střelci some nedali brankáři Palerma vydechnout a tak se Some dostalo do vedení, Palermo ovšem během okamžiku srovnalo a po chvíli se dokonce dostalo do vedení 2:1, to se ovšem hráčů, some nelíbilo a tak zaveleli do protiútoku, kdo neviděl neuvěří a ukázalo se že Robin a Patrik Demeterovi jsou bratři jak se patří a some srovnalo na 2:2 do konce poločasu se ovšem Palermo dostalo opět do vedení a tak poločas skončil 3:2 pro Palermo, v poločase proběhla bojová porada a some si vyříkalo chyby, kterých se museli dále vyvarovat pokud chtěli pomýšlet na body. Do druhé poloviny tak Some vtrhlo jako uragán a bylo srovnáno na 3:3, brankár Palerma výbornými zákroky neulehčoval střelcům some situaci ale technicky výborně vybavení hráči some nedali obraně palerma vydechnout a tak se some dostalo po několika kombinacích do trháku  na 6:3, Palermo ješte také zlobilo a neskládalo zbraně ale výborná zodpovědná obrana some je nepustila do žádné vyložené šance, some už vedlo 7:3 když ješte skore korigoval po prudkém autu a teči střelec Palerma na 7:4, to bylo od palerma ve druhém poločase všechno a tak some ještě potvrdilo výborný výkon gólem na 8:4. Pro diváky určitě zajímavý zápas, který musel bavit. Do nové sezony se uvedl Vojta Hron 2 goly, Patrik demeter uvítal jeho první zápas sezony hned gólem a Robin Demeter potvrdil pověst "zabijáka" 5 góly. Pokud v této sestavě some bude nadále chodit ke zbylým zápasům, tak dalo najevo, že se s nimi bude muset počítat v bojích o postup. [Ch!ko]