SOME vs. HEMA

31.08.2012 18:53

Dne 30.8. se na stadionu na modetě odehrálo utkání SOME Vysočina "A" vs. HEMA, Hema nebyl vůbec neznámý soupeř, jelikož byl spolu se SOME jako druhý postupující ze 4. ligy. Utkání začalo aktivněji SOME a během pár minut si vypracovalo spoustu tutovek, které ovšem neproměnili ale vydolovali z těchto šancí alespoň slibné vedení 2:0, poté ovšem toto vedení hráče SOME namlsalo a zapomínalo se na obranu, hráči Hemy svýmí záběhy za obranu SOME dělali potíže a tak poločas skončil remízou 2:2. Do druhého poločasu naopak vstoupila aktivněji Hema a svou aktivitu přeatavila ve vedení 2:3, hráči some ovšem zabojovali a po nádherné kolmici Herman - Kyral srovnali na 3:3, Hema byla ovšem už v provozní teplotě a tvrdou hrou rozbíjela kombinace SOME, vypadalo to jakoby hráči some nevěděli jak prorazit tvrdou obranu hemy která ještě využila rychlého protiútoku a i po zákroku brankáře na dvakrát přetáhla vedení opět na svoji stranu 3:4, hráčúm SOME už mnoho času nezbývalo a tak všechny své poslední síly vložili do útoku, tento krok se vydařil a za chvíli bylo opět vyrovnáno 4:4, netrvalo dlouho a Robin Demeter našel nádhernou finální přihrávkou střelce důležitého vedoucího gólu, SOME 5:4 Hema, do konce zbývala asi minuta a po nákopu hemy si zahrál na narvy spoluhráčů i diváků golman SOME když podcenil míč který ho přeskočil a musel poté zasahovat až na čáře. Po tomto výsledku je SOME o skóre na druhém místě za Palermem [Ch!ko]