Po Béčku,zahájilo sezonu i Áčko

24.08.2012 09:20

Some Vysočina Prachárna "A" Vs  ŽST "A"  8:4 (5:0)

Po postupu do 3.ligy,Chtělo some vstoupit vítězně a povedlo se.hned od začátku utkání se Some zakousli do soupeře,a než se rozkoukal tým ŽST.3.lovili balon ze sítě.Some nepřestávalo hrát a vytvářeli si šance,ale zakončení nebylo efektivní tak jak by bylo potřeba,ale do poločasu ještě 2. rozvlinil sít nejlepší střele c ve 4.lize Robin Demeter.2.půlka začala o trochu laksněji od hráčů Some,a ŽST začalo zlobit hráčem Lacinou a koledovali si o goly, ve 30 minutě se stal okamžik když se nechal vyloučit hráč ŽST Tomáš Duda za nadávání rozhodčímu,místo toho aby hráči o 1 muže na hřišti převahu využili tak přestali hrát,ŽST se semklo a začali bojovat a hráč Lacina začal zlobit a přetavil to v brankách (4),a rázem stoho bylo snížení na 5:4 a zadělal na pořádne drama,ale hráče Some to probudilo a začli bojovat, a dali soupeři 3 goly a tím posadili tým ŽST na Prdel a Some může slavit 1.výhru ve 3.lize,dobrým výkonem se blýskl opět opora v Brance Some Marek Bohunský,a Robin Demeter 5.goly. zadal : J.H.