11.Kolo 4.Ligy

08.06.2012 16:13

Do posledního zápasů sezony,nastoupilo můžstvo Some Vysočina Prachárna "A" vs Brojlers Poděšín.

Some vědělo že pokud u hraje jakýkoliv výsledek z bodovým ziskem,bude moc oslavit 1.mistrovský titul.od samého začatku začli hráči Some bojovat,a na Brojlery se řitil utok za útokem,z čeho pramenila v 7.minutě branka z nohy Michala Karola,brojlerům o nic prakticky nešlo ale chtěli zakončit sezonu z důstojním výsledkem,a snažili se o vyrovnání ale na pozorně hrajicí obranu dlouho nemohli najíd recept,jenže pak za uřadoval brankař Some a pod tlakem dvou brojlerů, jím nabídl šanci kterou tresuhodně zahodil do prázdné branky jeden z brojléru a tak se šlo do polačasu z hubeným vysledkem 1:0 pro Some.do druhé pulky začli Hráči Some tlačit na pilu a Balony pod taktovkou Kapitána Sapoli a Kyrala dostávali hráči v utoku krásné balony ktere 3 žužitkoval Patrik Demeter,a bylo to 4:0 a brojleři se smířili stím že to dnes neuhrajou a tak Some hrálo v poklidu a bez nervu,a dávali si jeden krásnej balon za druhým a přidalo další 2 goly, nejprve z nohy Kapitána Sapoli,a 6 přidal Skotnica,pak přišli chutě brankaře Some J.Hermana si zahrát tak si občas udělal výlet až k brankařovi snad aby se podíval tváří tvář brankařovi ale gol stoho nepadl,v psledních 2 minutách se ozvali brojleři, a nechytatelnou střelu přes obrance brankař Some neměl nárok zakročit a proto skončil v siti Some a uzavřeli golovej ůčet na 1:6 s pohledu Poděšína.Some tak potvrdilo roli Favorita soutěže a po zásluze slaví 1.mistrovský titul v Historii spracoval J.H.